Plavecký klub telesne a zrakovo postihnutých športovcov

dve-percenta-pravda-150x35 Henkel_logo_bezClaimu_CMYK     logo_Nadácia Jáína Korca

Motto:

„Chcete vo svete vyniknúť?

Musíte pracovať, zatiaľ čo sa tí ostatní zabávajú.“

 Sir Winston Churchill, 1874-1965

 

Meno: BIRKUŠ Erik

IMAG0918 

Skupina postihnutia TPŠ: S8, SB7, SM8

 

Meno: BLATTNEROVÁ Tatiana

BLATTNEROVÁ 004

 Skupina postihnutia ZPŠ: S11, SB11 SM11

NAJVÄČŠIE ÚSPECHY / BEST RESULTS

Majstrovstvá sveta IPC 2015, Glasgow, Veľká Británia / WORLD CHAMPIONSHIPS IPC 2015, Glasgow, Great Britain

100 m prsia/Breaststroke – 10. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 11. miesto/place

100 m voľný spôsob/Freestyle – 14. miesto/place

Majstrovstvá Európy 2016, Funchal, Madeira, PORTUGALSKO / EUROPEAN CHAMPIONSHIPS IPC 2016, Funchal, Madeira, PORTUGAL

400 m voľný spôsob/Freestyle – 6. miesto/place

100 m voľný spôsob/Freestyle – 7. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 9. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 9. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 9. miesto/place

Majstrovstvá Európy 2014, Eindhoven, HOLANDSKO / EUROPEAN CHAMPIONSHIPS IPC 2014, Eindhoven, The NETHERLANDS

I keď bola Tatiana BLATTNEROVÁ vo veku 12 rokov na Majstrovstvách Európy IPC 2014 v holandskom Eindhovene najmladšou účastníčkou, tak dala o sebe vedieť. Štartovala v skupine postihnutia S11 v dvoch disciplínach a to 50 m v.sp. a 100 m v.sp. V oboch si zaplávala osobné rekordy a v disciplíne 50 m v.sp. dokonca preskočila lepším časom jednu pretekárku.

100 m voľný spôsob/Freestyle – 9. miesto/place

 50 m voľný spôsob/Freestyle – 10. miesto/place

  

Meno: FERENCEYOVÁ Linda

???????????????????????????????

Skupina postihnutia TPŠ: S8, SB8, SM8

NAJVÄČŠIE ÚSPECHY / BEST RESULTS

IWAS 2010 – MS juniorov, Olomouc, ČESKÁ REPUBLIKA / IWAS 2010 – World Juniors Championships, Olomouc, CZECH REPUBLIK

200 m polohové preteky/Individual Medley – 3. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 4. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 4. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 4. miesto/place

100 m v.sp./Freestyle – 5. miesto/place

400 m v.sp./Freestyle – 11. miesto/place

IWAS 2009 – MS juniorov, Bangalore, INDIA / IWAS 2009 – World Juniors Championships, Bangalore, INDIA

100 m prsia/Breaststroke – 3. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 8. miesto/place

100 m znak./Backstroke – 8. miesto/place

100 m v.sp./Freestyle – 9. miesto/place

 

Meno: GETTLEROVÁ Anna

 GETTLEROVÁ 001

Skupina postihnutia TPŠ: S7, SB6, SM7od EHM, Varaždín 2015: S8, SB7, SM8

NAJVÄČŠIE ÚSPECHY / BEST RESULTS

IWAS 2016 –Svetové hry juniorov do 23 rokov, Praha, Česká republika / IWAS Under 23 World Games 2016,  Prague, Czech Republic

400 m v.sp./Freestyle – 7. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 8. miesto/place

100 m v.sp /Freestyle – 8. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 8. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 8. miesto/place

EURÓPSKE HRY MLÁDEŽE do 20 rokov, EPC, Varaždín, Chorvátsko / European Paralympic Youth Games 2015, Varaždin, CROATIA

100 m prsia/Breaststroke – 1. miesto/place

50 m prsia/Breaststroke – 2. miesto/place

100 m v.sp /Freestyle – 6. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 6. miesto/place

50 m znak/Backstroke – 6. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 7. miesto/place

  

Meno: HOLEK Šimon

HOLEK  004

Skupina postihnutia TPŠ: S9, SB8, SM9

NAJVÄČŠIE ÚSPECHY / BEST RESULTS

2015, EURÓPSKE HRY MLÁDEŽE do 20 rokov, EPC, Varaždín, Chorvátsko / European Paralympic Youth Games 2015, Varaždin, CROATIA

100 m prsia/Breaststroke – 2. miesto/place

50 m prsia/Breaststroke – 3. miesto/place

50 m znak/Backstroke – 4. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 6. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 7. miesto/place

 100 m v.sp /Freestyle – 7. miesto/place

 

Meno: CHUDÁ Katarína

IMAG0682

Skupina postihnutia ZPŠ: S13, SB13, SM13

 

Meno: IZHOVSKA Vislana

Foto Izhovska 

Skupina postihnutia TPŠ: S3, SB2, SM3

 

Meno: MARIĆ Jadranka

MARIĆ 002

Skupina postihnutia TPŠ: S10, SB9, SM10, od Zimných M Poľska 2015: S9, SB8, SM9

NAJVÄČŠIE ÚSPECHY / BEST RESULTS

2015, EURÓPSKE HRY MLÁDEŽE do 20 rokov, EPC, Varaždín, Chorvátsko / European Paralympic Youth Games 2015, Varaždin, CROATIA

50 m motýlik/Butterfly – 3. miesto/place

100 m motýlik/Butterfly – 4. miesto/place

50 m znak/Backstroke – 5. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 6. miesto/place

50 m prsia/Breaststroke – 6. miesto/place

100 m v.sp /Freestyle – 7. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 8. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 9. miesto/place

2012, EURÓPSKE HRY MLÁDEŽE do 20 rokov, EPC, Brno, Česká republika / EUROPEAN YOUTH GAMES  FOR DISABLED 2012, under 20 years of age, Brno, Czech Republic

 50 m znak/ Backstroke – 2. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 2. miesto/place

100 m motýlik/Butterfly – 3. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 5. miesto/place

50 m motýlik/Butterfly – 5. miesto/place

100 m v.sp /Freestyle – 6. miesto/place

50 m prsia/Breaststroke – 7. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 7.-8. miesto/place

IWAS 2016 –Svetové hry juniorov do 23 rokov, Praha, Česká republika / IWAS Under 23 World Games 2016,  Prague, Czech Republic

100 m v.sp /Freestyle – 3. miesto/place

400 m v.sp./Freestyle – 3. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 3. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 4. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 4. miesto/place

100 m motýlik/Butterfly – 4. miesto/place

IWAS 2014 – 10. Svetové hry juniorov, Stoke Mandeville, VEĽKÁ BRITÁNIA / IWAS 2014 – 10th IWAS WORLD JUNIOR GAMES 2014, Stoke Mandeville, GREAT BRITAIN

100 m motýlik/Butterfly – 2. miesto/place

100 m v.sp /Freestyle – 2. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 2. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 3. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 4. miesto/place

200 m polohové preteky/Individual Medley – 4. miesto/place

 IWAS 2010 – MS juniorov, Olomouc, ČESKÁ REPUBLIKA / IWAS 2010 – World Juniors Championships, Olomouc, CZECH REPUBLIK

100 m v.sp./Freestyle – 5. miesto/place

400 m v.sp./Freestyle – 5. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 7. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 8. miesto/place

IWAS 2009 – MS juniorov, Bangalore, INDIA / IWAS 2009 – World Juniors Championships, Bangalore, INDIA

50 m v.sp./Freestyle –   2. miesto/place

100 m v.sp./Freestyle – 2. miesto/place

400 m v.sp./Freestyle – 2. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 2. miesto/place

 

Meno: PETRIKOVIČOVÁ Karina

PETRIKOVIČOVÁ 003 

Skupina postihnutia ZPŠ: od ME, august 2014 – S13, SB13, SM13, dovtedy S12,SB12,SM12

NAJVÄČŠIE ÚSPECHY / BEST RESULTS

XV. Paralympijské hry Rio 2016, BRAZÍLIA / RIO 2016, XVth PARALYMPIC GAMES, BRASIL

100 m znak/Backstroke – 5. miesto/place (skupina S13)

200 m polohové preteky/Individual Medley – 15. miesto/place (skupina SM13)

50 m voľný spôsob/Freestyle – 16. miesto/place (skupina S13)

100 m voľný spôsob/Freestyle – 17. miesto/place (zlúčené skupiny S12 – S13)

100 m prsia/Butterfly – 18. miesto/place (zlúčené skupiny SM11 – SM13)

XIV. Paralympijské hry Londýn 2012, VEĽKÁ BRITÁNIA / LONDON 2012, XIVth PARALYMPIC GAMES, UNITED KINGDOM

100 m znak/Backstroke – 6. miesto/place

200 m polohové preteky/Individual Medley – 12. miesto/place

100 m voľný spôsob/Freestyle – 13. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 13. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 15. miesto/place

XIII. Paralympijské hry Peking 2008, ČÍNA / BEIJING 2008, XIIIth PARALYMPIC GAMES, CHINA

100 m prsia/Breaststroke – 10. miesto/place

 Majstrovstvá sveta IPC 2015, Glasgow, Veľká Británia / WORLD CHAMPIONSHIPS IPC 2015, Glasgow, Great Britain

100 m znak/Backstroke – 8. miesto/place (skupina S13)

50 m voľný spôsob/Freestyle – 11. miesto/place (skupina S13)

100 m motýlik/Butterfly – 11. miesto/place (zlúčené skupiny S11 – S13)

200 m polohové preteky/Individual Medley – 13. miesto/place  (zlúčené skupiny SM12 – SM13)

100 m prsia/Breaststroke – 13. miesto/place (zlúčené skupiny SB12 – SB13)

100 m voľný spôsob/Freestyle – 13. miesto/place (zlúčené skupiny S12 – S13)

400 m voľný spôsob/Freestyle – 14. miesto/place (zlúčené skupiny S12 – S13)

 Majstrovstvá sveta IPC 2013, Montreal, KANADA / WORLD CHAMPIONSHIPS IPC 2013, Montreal, CANADA

200 m polohové preteky/Individual Medley – 3. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 4. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 8. miesto/place

100 m motýlik/Butterfly – 8. miesto/place

100 m voľný spôsob/Freestyle – 9. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 10. miesto/place

Majstrovstvá sveta IBSA 2011, Alanja, TURECKO / WORLD CHAMPIONSHIPS IBSA 2011, Alanja, TURKEY

50 m znak/Backstroke – 2. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 2. miesto/place

100 m motýlik/Butterfly – 4. miesto/place

100 m voľný spôsob/Freestyle – 6. miesto/place

Majstrovstvá sveta IPC 2010, Eindhoven, HOLANDSKO / WORLD CHAMPIONSHIPS IPC 2010, Eindhoven, The NETHERLANDS

100 m znak/Backstroke – 3. miesto/place

100 m motýlik/Butterfly – 7. miesto/place

200 m polohové preteky/Individual Medley – 8. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 8. miesto/place

Majstrovstvá sveta IBSA 2009 zrakovo postihnutých juniorov  v rámci Svetových hier juniorov a študentov, PAN AMERICAN GAMES, Colorado Springs, Colorado, USA 2009, IBSA WORLD YOUTH AND STUDENT CHAMPIONSHIPS AND PAN AMERICAN GAMES, Colorado Springs, Colorado, USA

50 m v.sp. /Freestyle – 1.miesto/place

100 m v.sp. /Freestyle – 1.miesto/place

50 m znak/Backstroke – 1.miesto/place

100 m znak/Backstroke – 1.miesto/place

50 m prsia/Breaststroke  – 1.miesto/place

100 m prsia /Breaststroke – 1.miesto /place

200 m polohové preteky/Individual Medley  - 1.miesto/place

Majstrovstvá sveta IPC 2009, Rio de Janeiro, BRAZÍLIA / WORLD CHAMPIONSHIPS IPC 2009, Rio de Janeiro, BRASIL

100 m znak/Backstroke – 2. miesto/place

100 m polohové preteky/Individual Medley – 5. miesto/place

200 m polohové preteky/Individual Medley – 6. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 6. miesto/place

100 m voľný spôsob/Freestyle – 7. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 7. miesto/place

Majstrovstvá sveta IBSA 2007, Sao Paulo, BRAZÍLIA / WORLD CHAMPIONSHIPS IBSA 2007, São Paulo, BRASIL

200 m voľný spôsob/Freestyle – 5 .miesto/place

100 m znak/Backstroke – 7. miesto/place

200 m polohové preteky/Individual Medley – 7. miesto/place

400 m voľný spôsob/Freestyle – 8. miesto/place

Majstrovstvá sveta IPC 2006, Durban, JUHOAFRICKÁ REPUBLIKA / WORLD CHAMPIONSHIPS IPC 2006, Durban, SOUTH AFRICA

100 m znak/Backstroke – 9. miesto/place

200 m polohové preteky/Individual Medley – 11. miesto/place

400 m voľný spôsob/Freestyle – 11. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 15. miesto/place

Majstrovstvá Európy 2016, Funchal, Madeira, PORTUGALSKO / EUROPEAN CHAMPIONSHIPS IPC 2016, Funchal, Madeira, PORTUGAL

100 m znak/Backstroke –3. miesto/place

100 m motýlik/Butterfly –10. miesto/place

200 m polohové preteky/Individual Medley – 10. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 12. miesto/place

100 m voľný spôsob/Freestyle – 15. miesto/place

Majstrovstvá Európy 2014, Eindhoven, HOLANDSKO / EUROPEAN CHAMPIONSHIPS IPC 2014, Eindhoven, The NETHERLANDS

100 m znak/Backstroke – 3. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 6. miesto/place

200 m polohové preteky/Individual Medley – 6. miesto/place

100 m voľný spôsob/Freestyle – 7. miesto/place

50 m voľný spôsob/Freestyle – 8. miesto/place

Majstrovstvá Európy 2011, Berlín, NEMECKO / EUROPEAN CHAMPIONSHIPS IPC 2011, Berlin, GERMANY

100 m znak/Backstroke – 4. miesto/place

Majstrovstvá Európy 2009, Rejkjavik, ISLAND / EUROPEAN CHAMPIONSHIPS IPC 2009, Rejkjavik, ISLAND

100 m znak/Backstroke – 6. miesto/place

100 m motýlik/Butterfly – 6. miesto/place

200 m polohové preteky/Individual Medley – 7. miesto/place

 

Meno: PRAŽENICOVÁ Dominika

fotka pre trenerku_Dominika

Skupina postihnutia TPŠ: S8, SB8, SM8

tréner plávania 1. stupňa

NAJVÄČŠIE ÚSPECHY / BEST RESULTS

IWAS 2009 – MS juniorov, Bangalore, INDIA / IWAS 2009 – World Juniors Championships, Bangalore, INDIA

100 m prsia/Breaststroke – 2. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 4. miesto/place

100 m v.sp./Freestyle – 4. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 6. miesto/place

IWAS 2010 – MS juniorov, Olomouc, ČESKÁ REPUBLIKA / IWAS 2010 – World Juniors Championships, Olomouc, CZECH REPUBLIK

100 m v.sp./Freestyle – 5. miesto/place

200 m polohové preteky/Individual Medley – 6. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 7. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 12. miesto/place

 

Meno: RIEČIČIAR Adam

RIEČIČIAR 004

Skupina postihnutia TPŠ: S5, SB4, SM5

NAJVÄČŠIE ÚSPECHY / BEST RESULTS

IWAS 2016 – Svetové hry juniorov do 23 rokov, Praha, Česká republika / IWAS Under 23 World Games 2016,  Prague, Czech Republic

200 m v.sp /Freestyle – 3. miesto/place

50 m znak/ Backstroke – 5. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 7. miesto/place

100 m v.sp /Freestyle – 9. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 13. miesto/place

IWAS 2015 – Svetové hry juniorov Stadskanaal, HOLANDSKO / IWAS World Junior Games 2015, Stadskanaal, The NETHERLANDS

200 m v.sp /Freestyle – 1. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 1. miesto/place

50 m znak/ Backstroke – 2. miesto/place

50 m prsia/Breaststroke – 2. miesto/place

100 m v.sp /Freestyle – 2. miesto/place

50 m v.sp./Freestyle – 2. miesto/place

2012, EURÓPSKE HRY MLÁDEŽE do 20 rokov, EPC, Brno, Česká republika / EUROPEAN YOUTH GAMES  FOR DISABLED 2012, under 20 years of age, Brno, Czech Republic

100 m znak/Backstroke – 11. miesto/place

100 m prsia/Breaststroke – 12. miesto/place

50 m prsia/Breaststroke – 14. miesto/place

 50 m znak/ Backstroke – 15. miesto/place

100 m v.sp /Freestyle – 18. miesto/place

 50 m v.sp./Freestyle – 22. miesto/place

 

Meno: SLOBODA Marek

SLOBODA  004

Skupina postihnutia ZPŠ: S11, SB11 SM11

NAJVÄČŠIE ÚSPECHY / BEST RESULTS

2015, EURÓPSKE HRY MLÁDEŽE do 20 rokov, EPC, Varaždín, Chorvátsko / European Paralympic Youth Games 2015, Varaždin, CROATIA

100 m prsia/Breaststroke – 1. miesto/place

100 m znak/Backstroke – 1. miesto/place

50 m prsia/Breaststroke – 1. miesto/place

50 m znak/Backstroke – 2. miesto/place

100 m v.sp /Freestyle – 3. miesto/place

 50 m voľný spôsob/Freestyle – 3. miesto/place