Plavecký klub telesne a zrakovo postihnutých športovcov

2009, MS IPC, Rio de Janeiro, Brazília, (25 m bazén)

reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Margita PROKEINOVÁ:      4. miesto - 50 m motýlik – európsky rekord

Margita PROKEINOVÁ:      7. miesto – 200 m PP 

Margita PROKEINOVÁ:      7. miesto – 100 m PP 

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 2. miesto – 100 m znak 

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 6. miesto – 50 m v.sp. 

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 7. miesto – 100 m prsia 

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 8. miesto – 100 m motýlik 

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 7. miesto – 100 m v.sp. 

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 8. miesto – 400 m v.sp. 

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 5. miesto – 100 m PP 

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 6. miesto – 200 m PP 

Roman BUCHTA:                  8. miesto – 100 m PP 

Roman BUCHTA:                  13. miesto – 50 m v.sp.

Roman BUCHTA:                  10. miesto – 400 m v.sp.

Roman BUCHTA:                  13. miesto – 100 m v.sp.

Roman BUCHTA:                  12. miesto – 100 m znak

Michal BERACKA:                16. miesto – 50 m v.sp.

Michal BERACKA:                13. miesto – 400 m v.sp.

Gabriel IZSÓF:                       7. miesto – 100 m PP

Gabriel IZSÓF:                      15. miesto – 50 m v.sp.

Gabriel IZSÓF:                      9. miesto – 400 m v.sp.

Gabriel IZSÓF:                      14. miesto – 100 m v.sp.

Gabriel IZSÓF:                      11. miesto – 100 m znak

 

2009, ME IPC, Rejkjavik, Island

reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová 

Margita PROKEINOVÁ:    3. miesto – 200 m polohové preteky

Margita PROKEINOVÁ:    3. miesto – 50 m motýlik

Margita PROKEINOVÁ:    9. miesto – 50 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ:  7. miesto – 200 m PP  finálové umiestnenie

Karina PETRIKOVIČOVÁ:  9. miesto – 50 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ:   6. miesto – 100 m motýlik – finálové umiestnenie

Karina PETRIKOVIČOVÁ:  12. miesto – 100 m prsia

Karina PETRIKOVIČOVÁ:   10. miesto – 100 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ:     6. miesto – 100 m znak – finálové umiestnenie

Michal BERACKA:                     účastník

Gabriel IZSÓF:                            účastník

Roman BUCHTA:                       účastník

 

2009, IBSA WORLD YOUTH AND STUDENT CHAMPIONSHIPS AND PAN AMERICAN GAMES,  Colorado Springs, Colorado, USA

reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ:   1. miesto – 50 m znak

Karina PETRIKOVIČOVÁ:   1. miesto – 100 m znak

Karina PETRIKOVIČOVÁ:   1. miesto – 50 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ:   1. miesto – 200 m polohové preteky

Karina PETRIKOVIČOVÁ:   1. miesto – 50 m prsia

Karina PETRIKOVIČOVÁ:   1. miesto – 100 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ:   1. miesto – 100 m prsia

 

2009, IWAS WORLD GAMES, Bangalore, India

trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Patrícia ŠČASNÁROVÁ:          1. miesto – 50 m v.sp.

Patrícia ŠČASNÁROVÁ:          1. miesto – 200 m polohové preteky

Patrícia ŠČASNÁROVÁ:          1. miesto – 100 m v.sp.

Patrícia ŠČASNÁROVÁ:          2. miesto – 100 m prsia

Jadranka MARIĆ:                     2. miesto – 50 m v.sp.

Jadranka MARIĆ:                     2. miesto – 100 m v.sp.

Jadranka MARIĆ:                     2. miesto – 400 m v.sp.

Jadranka MARIĆ:                     2. miesto – 100 m znak

Dominika PRAŽENICOVÁ:     2. miesto – 100 m prsia

Dominika PRAŽENICOVÁ:     4. miesto – 50 m v.sp.

Dominika PRAŽENICOVÁ:     6. miesto – 100 m znak

Dominika PRAŽENICOVÁ:     4. miesto – 100 m v.sp.

Ján BERACKA:                         3. miesto – 400 m v.sp. 

Ján BERACKA:                         3. miesto – 100 m znak

Ján BERACKA:                         6. miesto – 50 m v.sp.

Ján BERACKA:                         4. miesto – 100 m v.sp.

Linda FERENCEYOVÁ:          3. miesto – 100 m prsia

Linda FERENCEYOVÁ:          8. miesto – 50 m v.sp.

Linda FERENCEYOVÁ:          8. miesto – 100 m znak

Linda FERENCEYOVÁ:          9. miesto – 100 m v.sp.

 

2008, XIII. PH, PEKING, Čína

reprezentačná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Margita PROKEINOVÁ:   7. miesto 50 m motýlik, finálové umiestnenie,   telesne postihnutá športovkyňa

Margita PROKEINOVÁ:   9. miesto 50 m v.sp.

Margita PROKEINOVÁ:   5. miesto 200 m polohové preteky - finále

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 10. miesto 100 m prsia, ako 14. ročná účastníčka na paralympijských hrách,  zrakovo postihnutá športovkyňa

 

2008, MS juniorov IWAS, New Jersey, USA

reprezentačná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Michal BERACKA:    1. miesto – 50 m v. sp. 

Michal BERACKA:    1. miesto – 100 m v. sp.

Michal BERACKA:    1. miesto – 200 m polohové preteky

Michal BERACKA:    1. miesto – 100 m motýlik

Roman BUCHTA:       1. miesto – 50 m v. sp.

Roman BUCHTA:      1. miesto – 100 m v. sp.

Roman BUCHTA:      1. miesto – 400 m v. sp.

Roman BUCHTA:      1. miesto – 100 m znak

Gabriel IZSÓF:           1. miesto – 200 m polohové preteky

Gabriel IZSÓF:           3. miesto – 50 m v. sp.

Gabriel IZSÓF:           2. miesto – 100 m v. sp.

Gabriel IZSÓF:           2. miesto – 400 m v. sp.

Gabriel IZSÓF:           2. miesto – 100 m motýlik

 

2007, MS, zrakovo postihnutých športovcov, Sao Paulo, Brazília

reprezentačná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ:  5.miesto – 200 m v. sp.  13. ročná na seniorských MS

Karina PETRIKOVIČOVÁ:  7. miesto – 100 m znak

Karina PETRIKOVIČOVÁ:  10. miesto – 100 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ:  8. miesto – 400 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ:  9. miesto – 50 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ:  7. miesto – 200 m polohové preteky

 

2007, MS juniorov IWAS, Johanesburg, JAR

reprezentačná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Roman  BUCHTA:         1. miesto – 50 m v. sp. 

Roman  BUCHTA:         1. miesto – 100 m v. sp.  

Roman  BUCHTA:         1. miesto – 200 m v. sp.  

Roman  BUCHTA:         1. miesto – 400 m v. sp. 

Roman  BUCHTA:         1. miesto – 100 m znak 

 

2006, MS, Durban, JAR

reprezentačná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Margita PROKEINOVÁ: 4. miesto – 200 m polohové preteky

Margita PROKEINOVÁ:  5. miesto – 50 m motýlik

Margita PROKEINOVÁ:  6 . miesto – 50 m v.sp.

Margita PROKEINOVÁ:  9. miesto – 100 m znak

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 11. miesto – 200 m polohové preteky

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 11. miesto – 400 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 9. miesto – 100 m znak

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 15. miesto – 50 m v.sp.

Michal BERACKA:    22. miesto – 50 m v.sp.

Michal BERACKA:    30. miesto – 400 m v.sp.

Gabriel ISZÓF:           23. miesto – 400 m v.sp.

Peter GLAUS:             25.miesto – 400 – v.sp.

Peter GLAUS:             31. miesto – 100 m v.sp.

Peter GLAUS:             33. miesto – 50 m v.sp.

 

2004, XII. PH, ATÉNY, Grécko

reprezentačná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Margita PROKEINOVÁ:   5. miesto – 200 m polohové preteky

Margita PROKEINOVÁ:   7. miesto – 50 m motýlik

Margita PROKEINOVÁ:   7. miesto – 50 m v.sp.

Margita PROKEINOVÁ:   9. miesto – 100 m znak

Margita PROKEINOVÁ:   13. miesto – 100 m v.sp.

 

2003, MS IWAS, Christchurch, Nový Zéland

reprezentačná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Margita PROKEINOVÁ:      1. miesto – 50 m motýlik

Margita PROKEINOVÁ:      2. miesto – 200 m polohové preteky 

Margita PROKEINOVÁ:      1. miesto – 50 m v. sp.

Margita PROKEINOVÁ:      1. miesto -100 m znak

Margita PROKEINOVÁ:      1. miesto -100 m v. sp.

 

2002, MS, Mar Del Plata, Argentína

reprezentačná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Margita PROKEINOVÁ:  1. miesto – 50 m motýlik – trénerka: Daniela Šipošová

Margita PROKEINOVÁ:  3. miesto – 200 m PP  finálové umiestnenie

Margita PROKEINOVÁ:  4. miesto – 50 m v.sp. finálové umiestnenie

Margita PROKEINOVÁ:  13. miesto – 100 m prsia

Margita PROKEINOVÁ:  7. miesto – 100 m znak finálové umiestnenie

 

2001, ME IBSA, České Budějovice, Česká republika

reprezentačná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Michaela KAINOVÁ: 1. miesto – 200 m znak

Michaela KAINOVÁ: 2. miesto – 100 m znak

Michaela KAINOVÁ: 3. miesto – 50 m motýlik

Michaela KAINOVÁ: 3. miesto – 200 m polohové preteky

Michaela KAINOVÁ: 3. miesto – 50 m znak

Michaela KAINOVÁ: 3. miesto – 200 m prsia

 

2001, ME, Štokholm, Švédsko

reprezentačná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Margita PROKEINOVÁ: 1. miesto – 50 m motýlik

Margita PROKEINOVÁ: 2. miesto – 200 m polohové preteky

Margita PROKEINOVÁ: 4. miesto – 50 m v.sp.

Margita PROKEINOVÁ: 6. miesto – 100 m znak

Margita PROKEINOVÁ: 12. miesto – 100 m prsia

Lucia BURANOVÁ:         11. miesto – 50 m v.sp.

Lucia BURANOVÁ:         5. miesto – 100 m prsia

Lucia BURANOVÁ:         8. miesto – 100 m znak

Lucia BURANOVÁ:         7. miesto – 200 m polohové preteky

 

2000, XI. PH, SYDNEY, Austrália

trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Margita PROKEINOVÁ: 2.miesto – 200 m polohové preteky

Margita PROKEINOVÁ: 2.miesto – 50 m motýlik

Margita PROKEINOVÁ: 5.miesto – 50 m v.sp.

Margita PROKEINOVÁ: 8.miesto – 100 m prsia

Viera MIKULÁŠIKOVÁ: 4. miesto – 100 m prsia

Viera MIKULÁŠIKOVÁ: 9. miesto – 50 m v.sp.

Zuzana ŠUSTRIKOVÁ: 10. miesto – 100 m motýlik

Zuzana ŠUSTRIKOVÁ: 13. miesto – 100 m prsia

Zuzana ŠUSTRIKOVÁ: 13. miesto – 50 m v.sp.

Zuzana ŠUSTRIKOVÁ: 17. miesto – 200 m polohové preteky

Andrej ZAŤKO: 7. miesto -150 m polohové preteky 

Andrej ZAŤKO:  8. miesto – 50 m prsia

Andrej ZAŤKO:  11. miesto – 50 m v.sp. 

Andrej ZAŤKO:  12. miesto – 100 m v.sp.

Silvester ŠKULIBA: 8. miesto – 100 m motýlik