Plavecký klub telesne a zrakovo postihnutých športovcov

2017, EURÓPSKE HRY MLÁDEŽE do 18 rokov, EPYG, Janov, Taliansko

osobná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Katarína CHUDÁ: 3. miesto (skupiny S11 až S13) 100 m znak, bronzová medaila

Katarína CHUDÁ: 3. miesto (skupiny S11 až S13) – 100 m motýlik, bronzová medaila

Katarína CHUDÁ: 3. miesto (skupiny S11 až S13) – 100 m v.sp., bronzová medaila

Katarína CHUDÁ:  3. miesto (skupiny SB11 až SB13) – 100 m prsia, bronzová medaila

Katarína CHUDÁ: 4. miesto (skupiny SM11 až SM13) – 200 m polohové preteky

Katarína CHUDÁ: 4. miesto (skupiny S11 až S13) - 400 m voľný spôsob

Marek SLOBODA: 3. miesto (skupiny S11 až S13) – 400 m voľný spôsob

Marek SLOBODA: 4. miesto (skupiny S11 až S13) – 100 m voľný spôsob

Marek SLOBODA: 4. miesto (skupiny SB11 až SB13) – 100 m prsia

 

2016, XV. paralympijské hry, Rio de Janeiro, Brazília

 reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 5. miesto – 100 m znak, finále

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 15. miesto – 200 m polohové preteky

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 16. miesto – 50 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 17. miesto – 100 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 18. miesto – 100 m motýlik

 

2016, IWAS Under 23 World Games,  Praha, Česká republika

 osobná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Jadranka MARIĆ: 3. miesto – 100 m v.sp., bronzová medaila

Jadranka MARIĆ: 3. miesto – 400 m v.sp., bronzová medaila

Jadranka MARIĆ: 3. miesto – 100 m znak, bronzová medaila

Jadranka MARIĆ: 4. miesto – 50 m motýlik

Jadranka MARIĆ: 4. miesto – 100 m v.sp.

Jadranka MARIĆ: 4. miesto – 100 m prsia

Anna GETTLEROVÁ: 7. miesto – 400 m v.sp.

Anna GETTLEROVÁ: 8. miesto – 50 m v.sp.

Anna GETTLEROVÁ: 8. miesto – 100 m v.sp.

Anna GETTLEROVÁ: 8. miesto – 100 m prsia

Anna GETTLEROVÁ: 9. miesto – 100 m znak

Adam RIEČIČIAR: 3. miesto – 200 m v.sp., bronzová medaila

Adam RIEČIČIAR: 5. miesto – 50 m znak

Adam RIEČIČIAR: 7. miesto – 100 m prsia

Adam RIEČIČIAR: 9. miesto – 100 m v.sp.

Adam RIEČIČIAR: 13. miesto – 50 m v.sp.

 

2016, Majstrovstvá Európy IPC 2016, Funchal, Madeira, Portugalsko

reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 3. miesto – 100 m znak, bronzová medaila

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 10. miesto – 100 m motýlik

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 10. miesto – 200 m polohové preteky

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 12. miesto – 50 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 12. miesto – 100 m v.sp.

Tatiana BLATTNEROVÁ: 6. miesto – 400 m v.sp., finále

Tatiana BLATTNEROVÁ: 7. miesto – 100 m v.sp., finále

Tatiana BLATTNEROVÁ: 9. miesto – 50 m v.sp.

Tatiana BLATTNEROVÁ: 9. miesto – 100 m v.sp.

 

2015, Majstrovstvá sveta IPC 2015, Glasgow, Veľká Británia

reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 8. miesto – 100 m znak (len skupina S13)

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 11. miesto – 100 m motýlik (zlúčené skupiny SM11 – SM13)

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 11. miesto – 50 m voľný spôsob (len skupina S13)

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 13. miesto – 100 m prsia (zlúčené skupiny SM12 – SM13)

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 13. miesto – 100 m voľný spôsob (zlúčené skupiny SM12 – SM13)

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 13. miesto – 200 m polohové preteky (zlúčené skupiny SM12 – SM13)

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 14. miesto – 400 m voľný spôsob (zlúčené skupiny SM12 – SM13)

Tatiana BLATTNEROVÁ:  10. miesto – 100 m prsia

Tatiana BLATTNEROVÁ:  11. miesto – 100 m znak

Tatiana BLATTNEROVÁ:  14. miesto – 100 m voľný spôsob

 

2015, EURÓPSKE HRY MLÁDEŽE do 20 rokov, EPYG, Varaždín, Chorvátsko

osobná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Anna GETTLEROVÁ: 2. miesto – 50 m prsia, strieborná medaila

Anna GETTLEROVÁ: 6. miesto – 50 m voľný spôsob

Anna GETTLEROVÁ: 6. miesto – 100 m v.sp.

Anna GETTLEROVÁ:  6. miesto  – 50 m znak

Anna GETTLEROV: 7. miesto – 100 m znak

Anna GETTLEROVÁ: 9. miesto - 100 m prsia

Šimon HOLEK: 2. miesto – 100 m prsia

Šimon HOLEK: 3. miesto – 50 m prsia

Šimon HOLEK:  4. miesto – 50 m znak

Šimon HOLEK: 6. miesto100 m znak

Šimon HOLEK: 7. miesto – 50 m voľný spôsob

Šimon HOLEK: 7. miesto100 m v.sp.

Jadranka MARIĆ: 1. miesto50 m voľný spôsob

Jadranka MARIĆ: 3. miesto – 50 m motýlik

Jadranka MARIĆ: 4. miesto100 m prsia

Jadranka MARIĆ: 4. miesto – 100 m motýlik

Jadranka MARIĆ: 5. miesto100 m znak

Jadranka MARIĆ: 5. miesto50 m znak

Jadranka MARIĆ: 6. miesto50 m prsia

Jadranka MARIĆ: 7. miesto – 100 m v.sp.

Marek SLOBODA: 1. miesto100 m prsia

Marek SLOBODA: 1. miesto100 m znak

Marek SLOBODA: 1. miesto -50 m prsia

Marek SLOBODA: 2. miesto50 m znak

 Marek SLOBODA: 3. miesto - 100 m v.sp.

Marek SLOBODA: 3. miesto50 m voľný spôsob

 

2015, 11. Svetové hry juniorov IWAS 2015Stadskanaal, Holandsko

osobná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Adam RIEČIČIAR: 1. miesto –  50 m znak

Adam RIEČIČIAR: 1. miesto50 m v.sp.

Adam RIEČIČIAR: 1. miesto – 200 m v.sp.

Adam RIEČIČIAR: 1. miesto – 100 m prsia

Adam RIEČIČIAR: 2. miesto – 100 m v.sp.

 

2014, 10. IWAS JUNIOR WORLD GAMES, Stoke Mandeville, Veľká Británia

osobná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Jadranka MARIĆ: 2. miesto – 100 m v.sp., strieborná medaila

Jadranka MARIĆ: 2. miesto – 100 m znak, strieborná medaila

Jadranka MARIĆ: 2. miesto – 100 m motýlik, strieborná medaila

Jadranka MARIĆ: 3. miesto – 50 m v.sp., bronzová medaila

Jadranka MARIĆ: 4. miesto – 100 m prsia

Jadranka MARIĆ: 4. miesto – 200 m polohové preteky

 

2014, ME IPC, Eindhoven, Holandsko

reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 3. miesto – 100 m znak, bronzová medaila

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 6. miesto – 100 m prsia

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 6. miesto – 200 m polohové preteky

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 7. miesto – 100 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 8. miesto – 50 m v.sp.

Tatiana BLATTNEROVÁ: 9. miesto - 100 m v.sp.

Tatiana BLATTNEROVÁ: 10. miesto – 50 m v.sp.

 

2013, MS IPC, Montreal, Kanada

reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 3.miesto – 200 m polohové preteky, bronzová medaila

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 4.miesto – 100 m znak

Karina PETRIKOVIČOVÁ:  8.miesto – 50 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 8. miesto – 100 m motýlik

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 9.  miesto – 100 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 10.  miesto – 100 m prsia

 

2012, XIV. PH, LONDÝN, Veľká Británia

reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 6. miesto – 100 m znak, finále

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 12. miesto – 200 m polohové preteky

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 13. miesto – 100 m prsia

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 13. miesto – 100 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 13. miesto – 100 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 15. miesto – 50 m v.sp.

 

2011, ME IPC, Berlín, Nemecko

osobná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 4. miesto – 100 m znak, finále

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 9. miesto – 50 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 10. miesto – 100 m motýlik

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 10. miesto – 100 m prsia

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 10. miesto – 200 m polohové preteky

Patrícia ŠČASNÁROVÁ: 7. miesto – 100 m prsia

 

2011, 4. Hry a MS IBSA, Antalyia, Turecko

reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 2. miesto – 100 m znak, strieborná medaila

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 2. miesto – 50 m znak, strieborná medaila

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 5. miesto – 50 m motýlik

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 6. miesto – 50 m prsia

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 6. miesto – 100 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 6. miesto – 50 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 7. miesto – 100 m prsia

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 7. miesto – 200 m polohové preteky

 

2011, 1. Európske hry telesne a zrakovo postihnutej mládeže, EPC, Brno, ČR

osobná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Jadranka MARIĆ: 1. miesto – 100 m znak

Jadranka MARIĆ: 1. miesto – 100 m prsia

Jadranka MARIĆ: 2. miesto – 50 m znak

Jadranka MARIĆ: 2. miesto – 50 m prsia

Dominika PRAŽENICOVÁ: 3.miesto – 100 m znak

Dominika PRAŽENICOVÁ: 3.miesto – 100 m prsia

 

2010, IWAS JUNIOR WORLD GAMES, Olomouc, ČR

osobná trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Michal BERACKA: 2. miesto – 100 m prsia

Michal BERACKA: 3. miesto – 100 m motýlik

Michal BERACKA: 3. miesto – 200 m polohové preteky

Michal BERACKA: 4. miesto – 100 m v.sp.

Michal BERACKA: 4. miesto – 100 m znak

Michal BERACKA: 5. miesto – 50 m v.sp.

Ján BERACKA: 3. miesto – 100 m prsia

Ján BERACKA: 6. miesto – 100 m znak

Ján BERACKA: 7. miesto – 400 m v.sp.

Ján BERACKA: 8. miesto – 100 m v.sp.

Ján BERACKA: 9. miesto – 50 m v.sp.

Linda FERENCEYOVÁ: 3. miesto – 200 m polohové preteky

Linda FERENCEYOVÁ: 4. miesto – 100 m znak

Linda FERENCEYOVÁ: 4. miesto – 100 m prsia

Linda FERENCEYOVÁ: 4. miesto – 400 m v.sp.

Linda FERENCEYOVÁ: 4. miesto – 50 m v.sp.

Linda FERENCEYOVÁ: 5. miesto – 100 m v.sp.

Dominika PRAŽENICOVÁ: 5. miesto – 200 m polohové preteky

Dominika PRAŽENICOVÁ: 7. miesto – 50 m v.sp.

Dominika PRAŽENICOVÁ: 12. miesto – 100 m znak

Patrícia ŠČASNÁROVÁ: 4. miesto – 100 m prsia

Patrícia ŠČASNÁROVÁ: 5. miesto – 100 m v.sp.

Patrícia ŠČASNÁROVÁ: 6. miesto – 400 m v.sp.

Patrícia ŠČASNÁROVÁ: 6. miesto – 200 m polohové preteky

Patrícia ŠČASNÁROVÁ: 9. miesto – 100 m znak

Patrícia ŠČASNÁROVÁ: 10. miesto – 50 m v.sp.

Jadranka MARIĊ: 5. miesto – 400 m v.sp.

Jadranka MARIĊ: 6. miesto – 100 m znak

Jadranka MARIĊ: 8. miesto – 50 m v.sp.

Jadranka MARIĊ: 11. miesto – 100 m v.sp.

 

2010, MS IPC, Eindhoven, Holandsko

reprezentačná trénerka ZP: Ing. Daniela Šipošová

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 3. miesto – 100 m znak, bronzová medaila

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 7. miesto – 100 m motýlik

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 8. miesto – 50 m v.sp.

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 8. miesto – 200 m polohové preteky

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 9. miesto – 100 m prsia

Karina PETRIKOVIČOVÁ: 9. miesto – 100 m v,sp.