Plavecký klub telesne a zrakovo postihnutých športovcov

 

1999, ME, Braunschweig, Nemecko

trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Andrej ZAŤKO: 1. miesto – 50 m prsia

Andrej ŽAŤKO: 1. miesto – 50 m motýlik

Andrej ŽAŤKO: 3. miesto -150 m polohové preteky

Margita PROKEINOVÁ: 3. miesto – 50 m motýlik

Viera MIKULÁŠIKOVÁ: účastníčka

Zuzana ŠUSTRIKOVÁ: účastníčka

 

1998, MS, Christchurch, Nový Zéland

trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Andrej ZAŤKO: 1.miesto – 50 m motýlik

Andrej ZAŤKO: 3.miesto – 50 m prsia

Andrej ZAŤKO: 3.miesto – 150 m polohové preteky

Andrej ZAŤKO: 50 m v.sp., 100 m v.sp., 200 m v.sp., 50 m znak - finálové umiestnenie

Margita PROKEINOVÁ: 3. miesto – 50 m motýlik

Viera MIKULÁŠIKOVÁ: finálové umiestnenie

Zuzana ŠUSTRIKOVÁ: finálové umiestnenie

Ivana Hotová: 400 m v.sp.,100 m prsia, 200 m polohové preteky – finálové umiestnenia

 

1997, ME, Badajoz, Španielsko

trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Andrej ZAŤKO: 1. miesto – 50 m motýlik

Andrej ZAŤKO: 2. miesto – 50 m prsia

Margita PROKEINOVÁ: 1. miesto – 50 m motýlik

Margita PROKEINOVÁ: 3. miesto – 50 m v. sp.

Margita PROKEINOVÁ: 3. miesto – 200 m polohové preteky

Margita PROKEINOVÁ: finálové umiestnenia

Viera MIKULÁŠIKOVÁ: finálové umiestnenia

 

1996, X. PH, ATLANTA, USA

trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Andrej ZAŤKO: 1. miesto – 50 m motýlik – Paralympic Record

Andrej ZAŤKO: 3. miesto – 50 m prsia

Margita PROKEINOVÁ: 2 miesto – 50 m motýlik

Margita PROKEINOVÁ: 3. miesto – 50 m v. sp.

Pavol DUBOVÝ: finálové umiestnenia

 

1995, ME, Perpignane, Francúzsko

trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Andrej ZAŤKO: 1. miesto – 50 m motýlik – WR, ER

Andrej ZAŤKO: 3. miesto – 50 m prsia

Margita PROKEINOVÁ: finálové umiestnenie

Pavol DUBOVÝ: finálové umiestnenie

Ivana HOTOVÁ: účastníčka

Viera MIKULÁŠIKOVÁ: účastníčka

Zuzana ŠUSTRIKOVÁ: účastníčka

 

1994, MS, Valletta, Malta

trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Andrej ZAŤKO: 3.miesto – 50 m prsia

Margita PROKEINOVÁ: finálové umiestnenie

Pavol DUBOVÝ: finálové umiestnenie

Zuzana ŠUSTRIKOVÁ: finálové umiestnenie

Viera MIKULÁŠKOVÁ: finálové umiestnenie

 

1990, MS juniorov, St. Etienne, Francúzsko

trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Ivana HOTOVÁ: 1.miesto – 100 m polohové preteky

Ivana HOTOVÁ: 3.miesto – 50 m v. sp.

Peter SÝKORA: finálové umiestnenia

 

1980, PH Arnhem, Holandsko

trénerka: Ing. Daniela Šipošová

Mária LYSÁ: 6.miesto   – 100 m Backstroke C1-D1

Mária LYSÁ: 10.miesto – 100 m Freestyle C1-D1

Mária LYSÁ: 5.miesto   – 3×50 m Individual Medley C1