Plavecký klub telesne a zrakovo postihnutých športovcov

Za náš klub DOLPHINS štartovali dievčatá – Tatiana Blattnerová a Karina Petrikovičová. Pretekalo sa v 25m bazéne.

Tatiana Blattnerová štartovala v troch disciplínach a zaplávala si dva osobné rekordy i keď sa na predchádzajúcich pretekoch v Záhrebe zranila na ruke. Prvýkrát štartovala na pretekoch v disciplíne 100 m polohové preteky a zaplávala si pekný osobný rekord.

Karina Petrikovičová štartovala v piatich disciplínach a zaplávala si tri osobné rekordy. Navyše bola vyhodnotená v celkovom bodovom hodnotení OPEN na veľmi peknom treťom mieste, keď pred ňou boli už len muži. Je vidieť, že návrat do bazéna po dlhšej pauze sa jej plne podaril.

Dievčatá, GRATULUJEME a ďakujeme.

Na obrázku môže byť 2 ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „PARA SWIMMING CUP PRAGUE PARA SWIM OPEN AIR DEMIE STRAHOVSKÉ SPRINTY KEMP STRAKONICE ARA PLAVEC OKU MITRO CUP IVA ሲ ÉJE SKÉ DE“